V čem se postavit prvním mrazíkům?

Nejen při pohledu z okna to vypadá, že nás teplé dny už opravdu opustily. Tedy alespoň pro letošní rok. Po babím létě zatím ani vidu ani slechu, místo toho se nám už začínají ozývat první ranní mrazíky. Tedy ten pravý čas otevřít skříně, do kterých jsme na jaře schovali teplé oblečení. Svetry, dlouhé rukávy, mikiny a lehké bundy. Tím vším vyzbrojujeme také naše nejmenší, kdykoliv se je chystáme vypustit ven.

Pamatujete si, kolikrát jste už pro svého mrňouska ten svetr, mikinu nebo bundu ze skříně vytáhli? Není na čase tento podzim dohnat krok s módou a doplnit vašemu dítěti šatník? Podívejte se na naše žhavé módní tipy letošního podzimu.

Svetr Small Rags

Udržujte svého fešáka v teple pomocí zimuvzdorného svetru od Small Rags. Frajerský svetr skvěle zahřeje a zaručeně také přitáhne pozornost všech mladých slečen v okolí.

Krajková mikina Losan

Přemýšlíte, jak stylově obléknout svou zimomřivou princeznu? Pořiďte ji krásnou krajkovou mikinu od Losanu, se kterou prostě zazáří, kdekoliv se objeví.

Mikina Small Rags

Módní mikina do pohody i nepohody? Přesně taková je mikča od Small rags. Slušivá do školy a pohodlná jen tak na hraní. S ní prostě nemůžete šlápnout vedle.

 

Vybavte své dítě některým z těchto tipů, nebo se ještě porozhlédněte v našem e-shopu. Stylových a hřejivých kousků tam máme mnohem víc!

ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ

CO BY VÁS JEŠTĚ MOHLO ZAJÍMAT